Sveikiname Dovydą Pilką!

iš Širvintų rajono savivaldybės puslapio

Sportas. Nugalėjo Širvintų pradinės mokyklos šaškininkai.

2016.04.06

Širvintų pradinėje mokykloje balandžio 5 d. vyko Širvintų rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių komandinės šaškių varžybos. Dėl apdovanojimų ir kelialapio į 2015–2016 mokslo metų Lietuvos mokyklų sporto žaidynių finalines šaškių varžybas kovojo keturios komandos.

Pirmąją vietą, surinkusi 10,5 taško, laimėjo Širvintų pradinės mokyklos I komanda, kurioje žaidė Kristijonas Česonis, Mikhail Baranov, Rapolas Indrilionis ir Meilė Graužinytė (komandą varžyboms ruošė mokytoja Ramunė Savickienė).

Antrąją vietą, surinkusi 9 taškus, užėmė Širvintų pradinės mokyklos II komandos žaidėjai Aidas Jasinevičius, Dovydas Pilka, Kernius Raišys ir Kamilė Šarmavičiūtė.

Trečioje vietoje, surinkusi 3 taškus, liko Bagaslaviškio Igno Šeiniaus pagrindinės mokyklos I komandos šaškininkai Arminas Sargelis, Juozapas Dragūnas, Orestas Mageras ir Vilija Vaicekauskaitė (komandą varžyboms ruošė mokytoja Irma Stanionienė).

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Širvintų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus diplomais.

Širvintų pradinės mokyklos mokinių komanda balandžio 8 dieną žais finalinėse Lietuvos mokyklų sporto žaidynėse Kuršėnuose.