Kategorija Naujienos ir įvykiai

Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“ Družuose

1991 m. sausį Lietuvai patyrus sovietų karinę agresiją, tūkstančiai Lietuvos žmonių drąsiai gynė atkurtą Lietuvos Nepriklausomybę. Dvasios stiprybės ir nenugalimo ryžto kupini beginkliai žmonės stojo prieš sovietų agresoriaus tankus ir automatus. Nuo sovietų agresoriaus žuvo 14 Lietuvos laisvės gynėjų, šimtai jų buvo sužeisti. Svarbiausia tomis dienomis buvo žmonių susitelkimas šio pavojaus akivaizdoje. Vienybės simboliu tapo Nepriklausomybės aikštė, kurioje prie laužų daugelį dienų ir naktų budėjo iš visos Lietuvos atvykę žmonės. Kasmet Sausio 13-oji mums primena iškovotą pergalę – Lietuvos laisvę ir jos didvyrius – Laisvės gynėjus ir stiprina tikėjimą Lietuvos ateitimi.
Širvintų kultūros centro Družų filiale, Širvintų Igno Šeiniau...
Daugiau

Nykštukas paliko Družų kaimo bendruomenės dovanėles Družų kaimo vaikams. Jos jau pasiekė adresatus

 

Nykštukas paliko Družų kaimo bendruomenės dovanėles Družų kaimo vaikams.
Jos jau pasiekė adresatus.
Daugiau

Sausio 8 dieną Družų kaimo Nykštukas išvyko iš Družų kaimo bendruomenės kiemo, palinkėjęs sveikų ir laimingų metų Družų kaimo gyventojams

 

 

Sausio 8 dieną Družų kaimo Nykštukas išvyko iš Družų kaimo bendruomenės kiemo, palinkėjęs sveikų ir laimingų metų Družų kaimo gyventojams.
Dėkojame Kęstui Čiburui, Genai Malkauskui, Kęstui Taparauskui ir Ritai Cicėnienei.
Daugiau

Trijų Karalių dovanėlės 2021 metais gimusiems vaikams: Leonardui, Juliui, Aronui, Arnui, Bendžaminui ir vienintelei mergaitei Liepai!

 

Trijjų Karalių dovanėlės 2021 metais gimusiems vaikams: Leonardui, Juliui, Aronui, Arnui, Bendžaminui ir vienintelei mergaitei Liepai!

Daugiau

Trijų Karalių dovanėlės Družų kaimo bendruomenės narių Tėvams

 

Trijų Karalių dovanėlės Družų kaimo bendruomenės narių Tėvams.

Daugiau

Trijų Karalių šventės sveikinimas

271446574_7312020775475473_1791905482249367354_n
Trys Karaliai -K+M+B ( Kasparas, Merkelis ir Baltazaras )kasmet ateina pas mus, nešdami savo dovanas – VILTĮ, TIKĖJIMĄ, LAIMĘ, MEILĘ, SVEIKATĄ.
Sutikime juos atvira širdimi, priimkime šias dovanas ir perduokime jas kitiems.
Krikščionybės pradžioje paplito paprotys ant durų bažnyčioje šventinta kreida parašyti pirmąsias trijų karalių vardų raides, o kiekvienam karaliui skirtas kryželis prieš jo vardą reiškia išminčiaus šventumą. Vėliau žmonės ėmė ženklinti savo namų durų staktas, tikėdami, kad užrašius šias raides namai bus apsaugoti nuo piktųjų dvasių.
Pasakojama, kad šią dieną Betliejuje gimusį kūdikėlį Jėzų aplankė Trys karaliai...
Daugiau

Tu tik šok!

 

Sveikiname abi Gabijas!

 

271244553_698481498200693_4968909910900635623_n

 

Daugiau

Družų kaimo bendruomenės nariai dalyvavo vakaronėje Širvintų kaimo bendruomenėje „Upė“

Plačiau:  https://www.facebook.com/sirvintos.lt

„Čia, su jumis, jaučiuosi, kaip namuose, tikrai ne svečiuose,“ – gruodžio 29 d. vakarą aplankiusi vieną aktyviausių ir gausiausių rajone – Širvintų kaimo bendruomenę „Upė“ naujametinėje padėkos vakaronėje sakė Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, kuriai Širvintų kaimas – gimtinė, gražiausių vaikystės prisiminimų vieta.
 Vakaronėje netrūko pokalbių, padėkos žodžių – juk tai vienas iš pirmų didesnių renginių naujuose bendruomenės namuose, už kuriuos bendruomenės nariai nuoširdžiai dėkojo merei ir visai Savivaldybės projektų komandai.
„Pagaliau ir mūsų bendruomenė turi namus – vietą, į kurią nuolat grįžtame, kuri mus suburia, apjungia, vienija,“ – sakė bendruomenės pirmininkė ...
Daugiau

Sveikiname su Naujais metais!

 

Sveikiname su Naujais metais!

271139151_4839929279383214_4996220468395424611_n

 

Daugiau

Gruodžio 25 d. Družų filiale vyko Kalėdų šventė „Svečiuose pas pasaką”

Gruodžio 25 d. Družų filiale vyko Kalėdų šventė „Svečiuose pas pasaką”. Drąsiausi šventės dalyviai tapo atlikėjais – vaidino pasaką apie Varveklį pagal Laimutės Stankevičienės pasakėčią „Žiemos anūkas”, žaidė žaidimus, dalyvavo rungtyse, o Kalėdų Senelis visiems įteikė dovanų. Renginį vedė Janina Jankauskienė. Šventę rėmė Družų kaimo bendruomenė.

Daugiau