Pranešimas Družų kaimo gyventojams

Pranešimas Družų kaimo gyventojams
Sausio 17-18 dienomis (antradienį – trečiadienį) nuo 10 val. Družų kaime lankysis Širvintų parapijos kunigas.
Daugiau

Trys Karaliai Družų kaime

Družų kaime jau keturioliktus metus praėjusiais metais gimusius vaikus aplanko Trys Karaliai, kurie atneša kaimo bendruomenės dovanų. Šiais metais jie atnešė kaledorių visiems, kuriuos aplankė. Nepabūgę spiginančio šalčio: o jo būta netoli 20 laipsnių, jie apsilankė pas  senjorus, pasveikino šventusius jubiliejinį gimtadienį. Dėkojame Danguolei Čiburienei, Aušrai Minderienei, visiems, kurie draugiškai pasitiko ir priėmė ir atsiprašome tų, pas kuriuos nespėjome užsukti, nes pasibeldė naktis. Laukite po metų!

Družų kaimo bendruomenės pirmininkė Dalia Taparauskienė

Daugiau

Trys Karaliai jau čia pat! Laukite, jie apsilankys ir Družų kaime!

karaliai_2017

Daugiau

Kalėdų Senelis su svita svečiavosi Širvintų kultūros centro Družų filiale

Kalėdų Senelis su svita apsilankė Širvintų kultūros centro Družų filiale. Ten žiūrėjo lėlių teatro spektaklį, pastatytą pagal rašytojo V. V. Lansbergio kūrinį „Arklio Dominyko meilė“ – režisierė Meilutė Morkūnienė. Tai vieno aktoriaus teatras. Jo aktorė Karolina Pimpytė. Paskui beždžionėlė su didžiu liūdesiu atsisveikino su praėjusiais metais, palinkėjo išmokti jų pamokas, o Gaidys įteikė instrukciją, kaip elgis 2017-aisiais metais. Išklausę eilėraštukų, išdaliję dovanas,  pažaidę žaidimus, jie išvyko į Laplandiją, kur kaups dovanas ateinantiems metams.

Laukite ir būkite geri!

Daugiau

Kalėdų Senelio kelionė po Družų kaimą

Jau keturioliką kartą Družų kaime lankosi Kalėdų Senelis su svita. Šį kartą, jis šiek tiek jaunesnis, apsilankė kartu su praėjusių metų simboliu Beždžione bei ateinančių metų simboliu Gaidžiu. Jis aplankė daug sodybų, kuriose gyvena bendruomenės  nariai ir ne tik. Jau tradiciškai šioje kelionėje juos lydėjo Nykštukas su tradiciniu mėlynuoju Kalėdų Senelio transportu. Prisimenant istoriją: ir kuo tik nevažiavo Kalėdų Senelis per visus keturiolika metų: arkliu vežime, rogėse, su  legendiniu „Žiguli“ markės automobiliu, traktoriumi, priekaboje. Kaip juokaujame: tik kombainu dar nevažiavo, bet kas gi begali žinoti, kas bus?

Kalėdų Svita atvežė dovanų: linkėjimų, instrukciją, kaip elgtis  Gaidžio metais, vaikams saldainių, muiliukų, bendruomenės...

Daugiau

Kalėdų Senelio kvietimas

15726252_1319367824772728_8476999655469485841_n

Daugiau

Su Šventėmis!

sveikinimas_bendruomenes

Daugiau

Družų Kalėdų medis

Jau keturioliktus metus Družų kaime bendruomenė puošia Družų kaimo eglę. Šį kartą prisiminta prieš trejus metus papuošta arka. Taigi, paaugus medžiams,  nutarta vėl papuošti šią arką. Senbuviams kaimo bendruomenės nariams šį kartą pagelbėjo kaimo jaunimas. Arminas Radžiūnas, Sonata Kračiūtė, Reigardas Pimpis, Karolina Radžiūnaitė, Mantas Radžiūnas, Dovydas Paciūnas, Karolis Kanapeckas, Paulius Kanapeckas. Tradiciškai dėkojame Kęstui Čiburui, Kęstui Taparauskui už girliandų pakabinimą, Algiui Baltramavičiui už kopėčias, Meilutei Morkūnienei.

Prisimename, kad 2002-aisiais metais papuošta Eglė tarsi įprasmino  bendruomenės gimimą.  2017-aisiais metais bendruomenė švęs 15-os metų sukaktį.

Džiaugiamės, kad Družų kaimo Kalėdų medis su...

Daugiau

Družų kaimo bendruomenė dalyvavo Širvintų vietos bendruomenių sueituvėse

Gruodžio 3 dieną Šešuolėlių dvare buvo organizuotos Širvintų rajono bendruomenių sueituvės. Jose dalyvavo ir Družų kaimo bendruomenės atstovai. Družų kaimo bendruomenei įteikta nominacija „Metų atkaklumas“.  Dėkojame vykusiems į sueituves: Nijolei ir Vidui Meilūnams, Vidai Baltramavičienei,  Stasei Naraškevičienei, Neringai ir Raimundui Pilkoms, Mindaugui Korsakui, Danutei Motiejūnienei.

Už programą dėkojame Neringai ir Raimundui Pilkoms. Dėkojame Družų jaunimo atstovams Eimantui Čiburui, Eligijui Paciūnui, Dovydui Paciūnui, Reigardui Pimpiui už pagalbą.

Daugiau

Kelionė po Kėdainių kraštą

daugiau nuotraukų – fotogalerijoje

vaizdo įrašas – video galerijoje

Lapkričio 26 dieną Družų kaimo bendruomenė organizavo kelionę į Kėdainius. Pirmas sustojimas – Pelėdnagių gyvenvietė, pasitinkanti svečius užrašu “Pelėdnagiai”. Į Pelėdnagius atvykę svečiai taip pat kviečiami apžiūrėti daugiau nei prieš pusketvirto šimto metų įkurtą gyvenvietę ir pasidairyti į ją puošiančias ąžuolines pelėdas. Pelėdnagiuose akį traukia ne tik skulptūros, bet ir išskirtinė tvarka bei išpuoselėtos erdvės. Ne be reikalo ši gyvenvientė, kurioje gyvena per tūkstantį žmonių, vadinama viena gražiausių Lietuvoje ir už aplinkos tvarkymą bei grožį ne kartą apdovanota...

Daugiau